خانه > دسته‌بندی نشده > روزنامه‌های محبوب خود را آنلاین بخوانید

روزنامه‌های محبوب خود را آنلاین بخوانید

در سال‌های اخیر میزان دسترسی به اینترنت افزایش پیدا کرده و هر روز کاربران زیادی صفحات مختلف را مرور می کنند و خبرها را می خوانند. روزانه روزنامه‌های مختلفی با تیراژ بالا تولید می شود که علاوه بر مصرف کاغذ، که هنگامی خریداری می‌شوند، پس از مدتی بر روی هم انباشته می‌شوند و فضای زیادی را اشغال می کنند. خواندن روزنامه‌های محبوب به صورت آنلاین مزیت‌های فراوانی دارد که از جمله آنها می توان به رایگان بودن اکثر نسخه‌های روزنامه‌ها به صورت آنلاین اشاره کرد و در صورتی که غیررایگان هم باشد، با پرداخت هزینه‌های کمتر نسبت به نسخه چاپی می توانید مشترک چند ماهه شوید، علاوه بر این به راحتی می توانید نسخه‌های pdf آنها را آرشیو کنید و در وقت خود صرفه‌جویی داشته باشید. گاهی اوقات ممکن است یادتان برود که یک روزنامه را تهیه کنید و یا روزنامه مورد نظر تمام شده باشد که با دسترسی به سایت روزنامه مربوطه و فعال بودن امکان مشاهده صفحات، می توانید به راحتی در چند دقیقه تمامی صفحات را مرور کنید و کسانی هم که در خارج از کشور هستند و دسترسی به روزنامه‌ها ندارند، وب سایت روزنامه ها می تواند برایشان بسیار مفید باشد چون در هر نقطه و با اتصال به اینترنت می توانند محتوایات روزنامه‌ها را مشاهده کنند. ما در اینجا شش روزنامه را که تیراژ نسبتا بالایی دارند و دارای وب سایت برای مشاهده آنلاین صفحات هستند را معرفی می‌کنیم.

 • روزنامه خبر ورزشی
  این روزنامه یکی از پر تیراژ‌ترین روزنامه های ورزشی ایران است که دارای خوانندگان پروپاقرص زیادی در اقصی نقاط کشور است. یکی از بارزترین و مناسب‌ترین ویژگی‌های خبر ورزشی در وب‌سایت این روزنامه است. این روزنامه جزو اولین سایت‌هایی بوده که تمامی صفحات را با کیفیت مناسب در وب سایت خود قرار می‌دهد و به صورت رایگان امکان دسترسی به نسخه روز روزنامه و یا آرشیو را می‌دهد. در صبح‌ها و یا اوایل ظهر می توانید نسخه مربوط به همان روز را بر روی وب سایت مشاهده کند. از این سایت و روزنامه خبر ورزشی از نقاط مختلف جهان استقبال بسیار مناسبی می شود، رایگان بودن  نسخه آنلاین و محتوای مناسب؛ یکی از ویژگی‌های متمایز روزنامه خبر ورزشی می باشد.
 • روزنامه جام‌جم
  به طور کل، چند روزنامه خاص همیشه بالاترین تیراژ را دارند و خرید همیشگی اکثر مردم هستند چون دارای موضوعات عمومی هستند و چیزهای مورد نیاز مردم و نیازمندی‌ها در آن یافت می شود که از این روزنامه‌ها می توان به جام‌جم و همشهری اشاره کرد. روزنامه همشهری خبرهای خود را علارقم اینکه محوبیت زیادی دارد، به صورت متنی منتشر می‌کند و تمام روزنامه و صفحات را در سایت خود قرار نمی‌دهد اما روزنامه جام‌جم این کار را انجام می دهد و شما می توانید علاوه بر مشاهده و دریافت نسخه پی دی اف این روزنامه، سایر زمینه‌هایی که همراه با این روزنامه منتشر می شوند را دریافت کنید.

روزنامه دنیای اقتصاد
اگر بخواهیم یکی از فعال‌ترین روزنامه‌های اقتصادی کشور را نام ببریم، روزنامه دنیای اقتصاد می تواند یکی از آنها باشد و طبق تبلیغات این روزنامه، هم اکنون جزو پرتیراژ‌ترین روزنامه اقتصادی کشور است. در این روزنامه در بخشی جداگانه به خبر‌های تخصصی اقتصادی با محوریت‌های گوناگون پرداخته می‌شود و در کنار آنها در مورد خبر‌های رایج در بخش های مختلف علمی، ورزشی و غیره نوشته‌هایی منتشر می شود و دارای بخش جداگانه است. نسخه آنلاین این روزنامه با سایر روزنامه یک تفاوت دارد و آن اینکه رایگان نیست و برای اشتراک سه ماه مبلغ ۹۰۰۰ هزار تومان را پرداخت کنید که با توجه به قیمت ۳۰۰ تومانی نسخه چاپی، کاملا به صرفه می باشد و در کنار آن دارای مزیت‌هایی همانند طراحی مناسب، کیفیت بالای صفحات و به روز رسانی در ساعات اولیه صبح است. در کنار  صفحات روزنامه؛ خبرهای منتخب روز نیز در وب سایت به صورت متنی قابل مشاهده است.

 • روزنامه شرق
  یکی دیگر از روزنامه‌های نسبتا محبوب و پرطرفدار که با توجه به گزارش‌ها، مصاحبه‌ها و نوشته‌ها در زمینه‌های مختلف دارای طرفداران خاص خود است، روزنامه شرق است. این روزنامه دارای تیتراژ روزنامه‌های جام‌جم و همشهری نمی‌باشد اما در همان ساعات اولیه صبح ممکن است تمام شود و نتوانید یک نسخه چاپی از آن را تهیه کنید. از ویژگی‌های مناسب در این روزنامه، امکان مشاهده صفحات به صورت رایگان و آنلاین است که پس از ساعاتی بر روی ساعت قرار می‌گیرد و برای تمامی کاربران قابل دسترس است. در سایت این روزنامه نمی توانید صفحات را ذخیره کنید و به صورت پی دی اف آنها را دریافت کنید و تنها با انتخاب بخش ها در صحفات مختلف این امکان وجود دارد که متن‌های مربوط را ببینید.
 • روزنامه هفت صبح
  این روزنامه به تازگی فعالیت خود را شروع کرده و از شماره نخست خود، روند رو به رشدی را داشته است. از ویژگی‌های مثبت در این روزنامه می توان به نویسندگان جوان و موضوعات جالب اجتماعی اشاره کرد که در کنار قیمت ۲۰۰ تومانی نسخه چاپی آن بسیار مقرون به صرفه است و اکثر مطالب ارزش خواندن را دارد. این روزنامه دارای وب سایت اختصاصی نیز می باشد که با طراحی مناسب این امکان وجود دارد که فعلا به صورت رایگان هر روز صبح روزنامه آن روز را مطالعه کنید و به آرشیو دسترسی داشته باشید و به صورت فلش بتوانید بر روی صفحات زوم کنید و نوشته‌ها را بخوانید.
 • روزنامه خراسان
  این روزنامه نیز همانند روزنامه شرق دارای مخاطبین خاص خود است و تیراژ خیلی بالایی را ندارد اما در هر صورت خوانندگان خاص خود را دارد و در موضوعات اجتماعی و بخش‌های عادی هر روزنامه‌ای، محتوا تولید می کند و به انتشار می‌رساند،‌ همچنین دارای ضمیمه فناوری اطلاعات با نام بایت می باشد که در روز خاصی از هفته همراه با روزنامه به صورت رایگان پخش می‌شود. در وب سایت این روزنامه می توانید‌ به صورت رایگان تمامی صفحات را مشاهده کنید  و نسخه پی دی اف رایگان آن را دریافت کنید و به آرشیو دسترسی پیدا کنید.
 • روزنامه آسیا
  این روزنامه زمانی طرفداران بسیار زیادی داشت و زمینه اصلی مطالب آن اقتصادی است و همانطور که در صفحه اصلی روزنامه نوشته شده است، روزنامه اقتصادی آسیا می باشد. این روزنامه چند سالی است که فعالیت می‌کند و خبر‌های مختلف اقتصادی را به همراه نوشته‌هایی در مورد دیگر موضوعات منتشر می‌کند. با مراجعه به وب سایت این روزنامه می توانید به صورت آنلاین و با یک روز تاخیر، صفحات را در قالب سایت مشاهده کنید و در صورت نیاز نسخه پی دی اف را تهیه کنید و به آرشیو روزهای قبل نیز دسترسی پیدا کنید.

  در این پست، شش روزنامه‌ نسبتا محبوب که دارای وب سایت‌ اختصاصی برای مشاهده آنلاین صفحات به صورت روزنامه هستند، معرفی شدند. این شش روزنامه قطعا تمامی روزنامه‌های محبوب نمی‌باشد و روزنامه‌های دیگری نیز تولید می‌شوند که در این بین معرفی نشده اند، این لیست به صورت انتخابی بوده‌است. شاید برخی از روزنامه‌ها دارای وب سایتی نبوده‌اند و یا صفحات را بر روی سایت قرار نداده‌اند که در این بین معرفی نشده‌اند؛ این لیست گلچین می باشد و روزنامه‌هایی مثل آفتاب یزد، همشهری، مردم سالاری، ابرار، کیهان و غیره نیز وجود دارند که ما به معرفی همین روزنامه‌ها به همراه سایت‌هایشان که در زمینه انتشار آنلاین محتوا پیشتاز هستند، اکتفا کردیم.

No related posts.

 1. mehdi kolivand
  ۲۱ مهر ۱۳۹۰ در ۱۷:۴۳ | #1

  دنیای خودرو

 2. mehdi kolivand
  ۲۱ مهر ۱۳۹۰ در ۱۷:۴۷ | #2

  چرا تو این روز نامه ها دنیای خودرو وجود نداره

 1. بدون بازتاب