خانه > دسته‌بندی نشده > بهترین هدایا برای روز پدر کدامند؟

بهترین هدایا برای روز پدر کدامند؟

تقویم را بر می‌دارید و می‌بینید بله، روز پدر فرا رسیده است و شما هیچ کادویی تهیه نکرده‌اید. به غیر از روز مادر که مادران گرامی از یک ماه قبل با اشاره‌های غیر مستقیم شما را به یاد کادوی خود می‌اندازند، پدرهای عزیز هیچ توقعی ندارند و دقیقا در همان روز پدر می‌توانید کادوی مد نظر خود را تهیه کنید. گمانه زنی‌های مختلفی در رابطه با روز پدر وجود دارد، بعضی روز پدر و مرد را یکی می‌دانند و عده‌ای دیگر می‌گویند تا زمانی که مردی پدر نشود، مرد نمی‌شود و مسائلی از این دست. من روز پدر تصمیم گرفتم تا برای اینکه شما در کمتر از یک ساعت هدیه مورد نظر خود را پیدا کنید، یک مطلب مرتبط بنویسم و شما را راهنمایی کنم تا خریدِ راحت تری داشته باشید. دقت کنید که این روش برای روز مادر به هیچ وجه توصیه نمی‌شود و صرفا برای روز پدر کاربرد دارد، پس در نوع کاربری این پست دقت داشته باشید.

روز پدر

- جوراب

یک جمله مشهوری است که می‌گوید “بهشت زیر پای مادران است”. به نظر من همین جمله، کل کادوی پدران را خراب کرده‌ است. چرا که فرزندان و همسر شخص، با توجه به این جمله برای پدر و شوهر خود کادو تهیه می‌کنند. اولین و محبوب‌ترین کادو برای روز پدر، جوراب است. این جوراب‌ها می‌تواند از نوع ۳ تا ۲ هزار تومن باشد و یا این مارک‌دارهایی که حداکثر قیمت ۱۰ هزار تومانی دارند. دقت داشته باشید که کلِ جذابیت این کادو به این است که شما یک جفت جوراب تهیه کنید و آن را کادو پیچ کنید (اگر با پدر خود صمیمی هستید، به این کار هم نیازی نیست). یک عده بی جنبه می‌روند ۷-۸ تا جوراب ۱۰۰۰ تومانی می‌خرند و کل جذابیت این کادو را از بین می‌برند، پس دقت کنید که جوراب باید یک دانه و ترجیحا سفید باشد.

- لباس زیر

شورت، زیرپوش، عرق گیر، مایو و مواردی از این قبیل. این کادوها در دسته “لباسِ زیر” قرار می‌گیرند و به شدت هم پرطرفدار هستند. نکاتی که در هنگام تهیه لباس زیر باید دقت کنید این است که دوباره رنگ سفید (عین جوراب) آن را تهیه کنید و ترجیحا این لباس‌های زیر تولیدی “برادران رنجبر” یا “تولید داداش زاده و شرکاء” باشد. این تولیدی‌ها در ایران  خیلی مشهور هستند و شورت‌های خوبی می‌زنند. موارد آزار دهنده برای پدران در این کادوها این است که بروید ستِ کامل برندهای مشهور را بخرید، لطفا این کار را انجام ندهید و از تولیدی‌های بالا، لباس‌های زیر را تهیه کنید. گرچه برای روز زن و همسر خود می‌توانید محصولات “ویکتوریا سکرت” را انتخاب کنید و مشکلی وجود ندارد.

- یک شاخه گل

هیچ نیاز نیست خیلی سخت بگیرید. روزِ پدر در ایران همیشه تعطیل است و این کار را برای شما را آسان می‌کند. به یک پارک بزرگ در اطراف خانه پدری خود می‌روید و یک شاخه رز می‌چینید (دقت داشته باشید که خار دارد، دست خود را خونین و مالین نکنید). بعد از چیدن، کمی آب به آن می‌پاچید و به پدر خود تقدیم می‌کنید. لطفا گل‌ها پلاسیده نباشند، خوب نیست.

- سرخ کُن و ظرف شویی

این هدیه مخصوصِ مادران و همسران گرامی است. اگر شما خانم هستید و می‌خواهید به همسر خود کادویی بدهید، کارت عابر بانک شوهرتان را بر می‌دارید و می‌روید یک سرخ‌کُن و ماشین ظرف شویی می‌خرید. با این تیر، به راحتی می‌توانید دو نشان بزنید. اول اینکه از جیب خود یک قران خرج نمی‌کنید، دوم هم اینکه آن کادو در اصل مالِ خود شما می‌شود و یک زرنگ بازی خاصی را انجام می‌دهید. به وفور دیده شده که همسر شخص می‌رود و یک چرخ گوشت کادو می‌خرد، نه برای کادوی همسر خود، بلکه برای رفع نیاز خانواده!

- خُشک و خالی

یک عده  هستند که تعدادشان هم کم نیست. این اشخاص بعد از اینکه یکسال جیب پدر خود را خالی کردند و با بهانه اینکه پولی در بساط ندارند، در روز پدر عینِ یک درخت گردو، صاف جلوی پدر خود می‌نشینند و نیش را باز می‌کنند. بعد هم می‌گویند “پدر جان روزت مبارک” کاملا خشک و خالی. حتی مواردی گزارش شده که این دسته تنها یک ساعت بعد از تبریک خود، از پدر پول طلب می‌کنند تا با دوستان خود بروند جاده چالوس صفا! این جور بچه‌ها زیادند، نگران نباشید.

 

No related posts.

Categories: دسته‌بندی نشده Tags:
 1. نخبه
  ۱۶ خرداد ۱۳۹۱ در ۱۴:۳۲ | #1

  واقعا داشتی این متنو می نوشتی یادت نبود که روز پدر همیشه تعطیله که نوشتی “هیچ نیاز نیست خیلی سخت بگیرید. شاید روزِ پدر مصادف شود با یک روز تعطیل.”
  موقع نوشتن یه کم بیشتر دقت کنی بد نیس!!!!!!!!

  • آرمان حسینی
   ۱۶ خرداد ۱۳۹۱ در ۱۴:۳۴ | #2

   نه والا، یادم نبود. ممنونم از شما.

 1. بدون بازتاب